KONST / Litografier / Färglitografi 13374085
nr 1337 4085
Rachelle Puryear
(f. 1947), Sverige
Färglitografi, "Lav". Signerad, numrerad 9/15. Motivet: 31x21 cm
Rachelle Puryear, svensk bildkonstnär född 1947.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 13 juli 2020
kl 20:08:32
100 kr
250 kr
Lavering